ZAVRŠENA MEĐUNARODNA LJETNA ŠKOLA U SLOVENIJI

Prošle sedmice, naši studenti treće godine Belma Mešić, Nermin Kalić i Ahmedin Hasanović, zajedno s asistenticom Šejlom Mandžić, uspješno su završili učešće na međunarodnoj ljetnoj školi u Sloveniji!

UNIVERZITET FINRA TUZLA I UNIVERZITET NEW YORK TIRANA POTPISALI SPORAZUM O SARADNJI

Univerzitet New York Tirana јe globalno priznata viskoškoska ustanova, poznata po svojoj akademskoј izvrsnosti, inovacijama i društvenom uticaju. Kroz inovativni pristup međunarodnom obrazovanju i saradnji sa državnim Univerzitetom New York (Empire State College), studenti na ovom Univerzitetu ostvaruju potpuno akreditovanu albansku i američku diplomu.

12. MEĐUNARODNI SIMPOZIJ

Edukativno-konsultantska kuća FINconsult u saradnji sa Univerzitetom FINRA Tuzla će u skladu sa Godišnjim planom kontinuiranog profesionalnog razvoja/edukacije finansijsko-računovodstvene i menadžerske profesije u Bosni i Hercegovini, održati 12. Međunarodni simpozij 26- 28. septembra 2024. godine.