U okviru Dana otvorenih vrata Univerziteta FINRA Tuzla 2024. u posjeti su bili učenici završnih razreda MSŠ Srebrenik i MSŠ Gradačac.

Učenicima su prezentirani uslovi studiranja, prostorni kapaciteti i opremljenost kabineta pametnim tablama i audio/video solution opremom, te studijski programi s posebnim akcentom na praktično osposobljavanje studenata tokom studija.

Ovom prilikom za učenike i profesore je također organizovana obuka za rad u računovodstvenim programima i korištenje EBSCO baze elektronskih knjiga. Stečena znanja i vještine će učenici i profesori moći primijeniti na računarima sa instaliranim računovodstvenim programima koje smo donirali školama u mjesecu februaru.

Povodom obilježavanja Svjetskog dana knjige uručili smo donaciju kompleta knjiga u izdavaštvu FINRA. Školama su dodijeljene zahvalnice, a profesorima certifikati.

Dani otvorenih vrata traju do 30. aprila 2024. godine. Možete nas posjetiti svakim radnim danom od 10 do 18 sati, kao i vikendom od 10 do 13 sati.