Danas je održana treća po redu radionica u okviru Zimske akademije FINRA 2024., na temu Savremeni menadžment i digitalno poslovanje. Učenicima je predstavljen značaj digitalnog poslovanja u savremenom okruženju, te razvoj savremenih menadžerskih, digitalnih i poduzetničkih vještina.

U realizaciji radionice jedan od fokusa bio je razvoj biznis ideja, te je naš student III godine prezentovao vlastitu poslovnu ideju koju je sproveo u djelo i finalizirao uz mentorstvo profesora FINRA. Radi se o bežičnoj tastaturi namijenjenoj ljubiteljima gejminga.

U drugom dijelu radionice, učenicima je prikazan kratki video uradak (film) sa kojim su studenti FINRA osvojili 1. mjesto za najbolju video prezentaciju na Marketing Challenge održanom u Beogradu, u decembru 2023.

Na kraju radionice organizovan je kviz za učenike, te su dodijeljene vrijedne nagrade i certifikati.